Mailgun (2.0.0) - en to jv translation catalogue (21 entries)

en: list
jv: daftar

en: Cancel
jv: Batal

en: Description
jv: Katrangan

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: None
jv: Nihil

en: Message
jv: Pesen

en: - None -
jv: - Nihil -

en: The configuration options have been saved.
jv: Opsi konfigurasi uwis disimpen.

en: Settings
jv: Sétingan

en: Name
jv: Jeneng

en: settings
jv: setelan

en: Advanced settings
jv: Sétingan lanjutan

en: Mail
jv: Surat

en: Created
jv: Digawé

en: Create
jv: Gawé

en: To
jv: Marang

en: Send
jv: Kirim

en: here
jv: nag kéné

en: About
jv: Ngenani

en: Text format
jv: Format tèks
