Mailgun (2.0.0) - en to ka translation catalogue (20 entries)

en: list
ka: სია

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Subscribe
ka: გამოწერა

en: Description
ka: აღწერა

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: None
ka: არცერთი

en: Message
ka: შეტყობინება

en: - None -
ka: - არცერთი -

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: settings
ka: პარამეტრები

en: Format
ka: ფორმატი

en: Advanced settings
ka: დამატებითი პარამეტრები

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: Created
ka: შექმნილია

en: Create
ka: შექმნა

en: To
ka: მიმღები

en: Send
ka: გაგზავნა

en: Text format
ka: ტექსტის ფორმატი
