Mailgun (2.0.0) - en to km translation catalogue (20 entries)

en: list
km: បញ្ជី

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: None
km: គ្មាន

en: Message
km: សារ

en: - None -
km: - គ្មាន -

en: The configuration options have been saved.
km: បាន​រក្សាទុក​ជម្រើស​ការ​កំណត់រចនាសម្ព័ន្ធ ។

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Format
km: ទ្រង់​ទ្រាយ

en: Advanced settings
km: ការ​កំណត់​កម្រិត​ខ្ពស់

en: Email
km: អ៊ីមែល

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Create
km: បង្កើត

en: To
km: ជូន​ចំពោះ

en: Send
km: ផ្ញើ

en: About
km: អំពី

en: Text format
km: ទ្រង់​ទ្រាយ​អត្ថបទ
