Mailgun (2.0.0) - en to mr translation catalogue (20 entries)

en: list
mr: याद्या

en: Cancel
mr: रद्द

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: None
mr: काहीच नाही

en: Message
mr: संदेश

en: - None -
mr: - काहीही नाही -

en: The configuration options have been saved.
mr: संरचना पर्याय संरक्षीत केले

en: Settings
mr: संरचना

en: Name
mr: नाव

en: Format
mr: रचना

en: Mail
mr: ईमेल

en: Email
mr: ईमेल

en: Created
mr: प्रकाशन

en: To
mr: प्रति:

en: Address
mr: पत्ता

en: Send
mr: पाठवा

en: here
mr: येथे

en: Text format
mr: टेक्सटचा फॉरमॅट
