Mailgun (2.0.0) - en to ps translation catalogue (17 entries)

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Description
ps: سپړنه

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: None
ps: هېڅ يو

en: Message
ps: پيغام

en: - None -
ps: - هېڅ يو -

en: Settings
ps: امستنې

en: Name
ps: نوم

en: settings
ps: امستنې

en: Format
ps: بڼه

en: Advanced settings
ps: پرمخ تللی امستنې

en: Mail
ps: بریښنالیک

en: Email
ps: بریښنالیک

en: To
ps: ته

en: About
ps: په اړه

en: Text format
ps: متن بڼه
