Mailgun (2.0.0) - en to pt translation catalogue (30 entries)

en: list
pt: lista

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Subscribe
pt: Subscrever

en: Description
pt: Descrição

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: None
pt: Nenhum

en: Message
pt: Mensagem

en: - None -
pt: - Nenhum -

en: The configuration options have been saved.
pt: As opções de configuração foram guardadas.

en: Settings
pt: Definições

en: Name
pt: Nome

en: settings
pt: configurações

en: Format
pt: Formato

en: Advanced settings
pt: Definições avançadas

en: Mail
pt: Correio

en: Created
pt: Criado

en: Create
pt: Criar

en: To
pt: Para

en: Address
pt: Morada

en: Send
pt: Enviar

en: Members
pt: Membros

en: here
pt: aqui

en: Everyone
pt: Todos

en: List name
pt: Nome da lista

en: About
pt: Sobre

en: Subscribed
pt: Subscrito

en: Tracking
pt: Rastreamento

en: Text format
pt: Formato de texto

en: dashboard
pt: painel de controlo
