Mailgun (8.x-1.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: mail
ne: पत्र

en: Drupal
ne: ड्रूपल

en: About
ne: बारेमा
