Mailgun (8.x-1.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: None
pt: Nenhum

en: The configuration options have been saved.
pt: As configurações foram salvas.

en: Advanced settings
pt: Configurações avançadas

en: mail
pt: e-mail

en: About
pt: Sobre
