Mailgun (8.x-1.0-rc1) - en to ku translation catalogue (13 entries)

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: None
ku: هیچ

en: Message
ku: پەیام

en: The configuration options have been saved.
ku: هەڵبژردنەکانی ڕێکخستن پاشەکەوت کرا.

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Format
ku: فۆرمات

en: Advanced settings
ku: ڕێکخستنە پێشکەوتووەکان

en: To
ku: بۆ

en: Send
ku: بینێره‌

en: About
ku: دەربارە

en: dashboard
ku: دەشبۆرد
