Mailgun (8.x-1.0-rc2) - en to dz translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Yes
dz: ཨིན།

en: No
dz: མེན།

en: Message
dz: འཕྲིན་དོན།

en: The configuration options have been saved.
dz: རིམ་སྒྲིག་གདམ་ཁ་ཚུ་སྲུང་བཞག་འབད་དེ་ཡོད།

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: To
dz: ལུ་
