Mailgun (8.x-1.0) - en to am translation catalogue (12 entries)

en: list
am: ዝርዝር

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Subscribe
am: ለደምበኝነት ይመዝገብ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Message
am: መልእክት

en: The configuration options have been saved.
am: የውቅረቱ አማራጮች ተቀምጠዋል።

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Name
am: ስም

en: Mail
am: ደብዳቤ

en: Email
am: ኢሜይል
