Mailgun (8.x-1.0) - en to bs translation catalogue (16 entries)

en: list
bs: lista

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Subscribe
bs: Pretplati se

en: Description
bs: Opis

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: None
bs: Nijedan

en: Message
bs: Poruka

en: - None -
bs: - Nijedno -

en: The configuration options have been saved.
bs: Postavke konfiguracije su sačuvane.

en: Settings
bs: Postavke

en: Name
bs: Ime

en: Created
bs: Kreiran

en: Address
bs: Adresa

en: Send
bs: Pošalji

en: Members
bs: Članovi
