Mailgun (8.x-1.0) - en to cs translation catalogue (26 entries)

en: list
cs: seznam

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Subscribe
cs: Přihlásit

en: Description
cs: Popis

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: None
cs: Žádné

en: Message
cs: Zpráva

en: - None -
cs: - Nic -

en: The configuration options have been saved.
cs: Nastavení bylo uloženo.

en: Settings
cs: Nastavení

en: Name
cs: Jméno

en: settings
cs: nastavení

en: Format
cs: Formát

en: Advanced settings
cs: Pokročilá nastavení

en: Mail
cs: E-mail

en: Email
cs: E-mail

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Create
cs: Vytvořit

en: To
cs: Komu

en: Address
cs: Adresa

en: Send
cs: Poslat

en: here
cs: zde

en: About
cs: Popis

en: Tracking
cs: Sledování

en: Europe
cs: Evropa
