Mailgun (8.x-1.0) - en to el translation catalogue (23 entries)

en: list
el: λίστα

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Subscribe
el: Εγγραφή

en: Description
el: Περιγραφή

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: None
el: Κανένα

en: Message
el: Μήνυμα

en: - None -
el: - Κανένα -

en: The configuration options have been saved.
el: Οι επιλογές διευθέτησης αποθηκεύτηκαν.

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Name
el: Όνομα

en: settings
el: ρυθμίσεις

en: Format
el: Μορφή

en: Advanced settings
el: Ρυθμίσεις για προχωρημένους

en: Mail
el: Ηλεκτρονικό μήνυμα

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Create
el: Δημιουργία

en: To
el: Προς

en: Address
el: Διεύθυνση

en: Send
el: Αποστολή

en: here
el: εδώ

en: About
el: Περί
