Mailgun (8.x-1.0) - en to gl translation catalogue (26 entries)

en: list
gl: lista

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Subscribe
gl: Suscribirse

en: Description
gl: Descrición

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: None
gl: Ningún

en: Message
gl: Mensaxe

en: - None -
gl: - Ningún -

en: The configuration options have been saved.
gl: Gardáronse as opcións de configuración.

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: settings
gl: opcións

en: Format
gl: Formato

en: Advanced settings
gl: Configuración avanzada

en: Mail
gl: Correo-e

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Created
gl: Creado

en: Create
gl: Crear

en: To
gl: Para

en: Address
gl: Enderezo

en: Send
gl: Enviar

en: Members
gl: Membros

en: here
gl: aquí

en: logs
gl: rexistros

en: About
gl: Información
