Mailgun (8.x-1.0) - en to gu translation catalogue (14 entries)

en: list
gu: સૂચિ

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Description
gu: વર્ણન

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: None
gu: એકે નહિ

en: Message
gu: સંદેશ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Name
gu: નામ

en: Mail
gu: મેઇલ

en: Email
gu: ઈ-મેઈલ

en: Create
gu: બનાવો

en: Send
gu: મોકલો

en: About
gu: વિશે
