Mailgun (8.x-1.0) - en to nn translation catalogue (17 entries)

en: list
nn: liste

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Description
nn: Beskriving

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: None
nn: Ingen

en: Message
nn: Melding

en: - None -
nn: - Ingen -

en: The configuration options have been saved.
nn: Oppsettet er lagra.

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Name
nn: Namn

en: Advanced settings
nn: Avanserte innstillingar

en: Created
nn: Laga

en: Create
nn: Lag

en: To
nn: Til

en: Address
nn: Adresse

en: here
nn: her
