Mailgun (8.x-1.0) - en to ru translation catalogue (31 entries)

en: list
ru: список

en: Cancel
ru: Отмена

en: Subscribe
ru: Подписаться

en: Description
ru: Описание

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: None
ru: Нет

en: Message
ru: Сообщение

en: - None -
ru: - Не указано -

en: The configuration options have been saved.
ru: Настройки конфигурации были успешно сохранены.

en: Settings
ru: Настройки

en: Name
ru: Название

en: settings
ru: настройки

en: Format
ru: Формат

en: Advanced settings
ru: Расширенные настройки

en: Mail
ru: Почта

en: Created
ru: Создано

en: Create
ru: Создать

en: To
ru: Кому

en: Address
ru: Адрес

en: Send
ru: Отправить

en: Members
ru: Участники

en: here
ru: здесь

en: logs
ru: Журнал

en: Everyone
ru: Все

en: About
ru: Информация

en: Mailing list
ru: Список рассылки

en: Europe
ru: Европа

en: Tagging
ru: Пометка тегом

en: Read Only
ru: Только чтение

en: dashboard
ru: Панель управления
