Mailgun (8.x-1.0) - en to se translation catalogue (9 entries)

en: Cancel
se: Hilggo

en: Description
se: Čilgehus

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: Name
se: Namma

en: Format
se: Formáhtta

en: Mail
se: E-boasta

en: Created
se: Almmuhuvvon

en: About
se: Birra
