Mailgun (8.x-1.0) - en to sk translation catalogue (29 entries)

en: list
sk: zoznam

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Subscribe
sk: Prihlásiť

en: Description
sk: Popis

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: None
sk: Žiadne

en: Message
sk: Správa

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: The configuration options have been saved.
sk: Nastavenia konfigurácie boli uložené.

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: settings
sk: nastavenia

en: Format
sk: Formát

en: Advanced settings
sk: Pokročilé nastavenia

en: Mail
sk: Pošta

en: Email
sk: E-mail

en: Created
sk: Vytvorené

en: Create
sk: Vytvoriť

en: To
sk: Komu

en: Address
sk: Adresa

en: Send
sk: Odoslať

en: Members
sk: Členovia

en: here
sk: tu

en: logs
sk: záznamy

en: Everyone
sk: Každý

en: About
sk: Informácie o

en: Subscribed
sk: Prihlásené

en: Tracking
sk: Sledovanie
