Mailgun (8.x-1.0) - en to sq translation catalogue (16 entries)

en: list
sq: lista

en: Cancel
sq: Anulo

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Message
sq: Mesazhi

en: - None -
sq: - Asgjë -

en: The configuration options have been saved.
sq: Opsionet e konfigurimit u ruajtën.

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: settings
sq: rregullimet

en: Created
sq: Krijuar

en: Create
sq: Krijo

en: To
sq: Për

en: Send
sq: Dërgo

en: About
sq: Informacione
