Mailgun (8.x-1.0) - en to sr translation catalogue (11 entries)

en: list
sr: листа

en: Cancel
sr: Поништи

en: Subscribe
sr: Претплатите се.

en: Description
sr: Опис

en: Message
sr: Порука

en: - None -
sr: - Ниједан -

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: Mail
sr: Пошта

en: Email
sr: Е-мејл адреса

en: Created
sr: Направљено
