Mailgun (8.x-1.1) - en to bn translation catalogue (16 entries)

en: list
bn: তালিকা

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Description
bn: বিবরণ

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: None
bn: একটিও নয়

en: Message
bn: বার্তা

en: - None -
bn: - একটিও নয় -

en: The configuration options have been saved.
bn: কনফিগারেশন সংক্রান্ত অপশন সংরক্ষিত হয়েছে।

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Name
bn: নাম

en: Format
bn: ফরম্যাট

en: Email
bn: ইমেইল

en: To
bn: বরাবর

en: About
bn: সম্পর্কে

en: Text format
bn: লেখার ফরম্যাট
