Mailgun (8.x-1.1) - en to br translation catalogue (7 entries)

en: list
br: listenn

en: Yes
br: Ya

en: No
br: Nann

en: Settings
br: Arventennoù

en: Mail
br: Postel

en: Email
br: Chomlec'h postel

en: About
br: Diwar-benn
