Mailgun (8.x-1.1) - en to fil translation catalogue (12 entries)

en: list
fil: listahan

en: Cancel
fil: Kanselahin

en: Description
fil: Paglalarawan

en: Yes
fil: Oo

en: No
fil: Hindi

en: Message
fil: Mensahe

en: - None -
fil: - Wala -

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: Name
fil: Pangalan

en: Created
fil: Inilikha

en: To
fil: Para kay

en: Text format
fil: Format ng teksto
