Mailgun (8.x-1.1) - en to it translation catalogue (23 entries)

en: list
it: elenco

en: Cancel
it: Annulla

en: Subscribe
it: Registrati

en: Description
it: Descrizione

en: Yes
it: Sì

en: None
it: Nessuno

en: Message
it: Messaggio

en: - None -
it: - Nessuno -

en: The configuration options have been saved.
it: Le opzioni di configurazione sono state salvate.

en: Settings
it: Impostazioni

en: Name
it: Nome

en: settings
it: impostazioni

en: Format
it: Formato

en: Advanced settings
it: Impostazioni avanzate

en: Email
it: E-mail

en: Created
it: Creato

en: Create
it: Crea

en: To
it: A

en: Address
it: Indirizzo

en: Send
it: Invia

en: here
it: qui

en: About
it: Informazioni

en: Text format
it: Formato del testo
