Mailgun (8.x-1.1) - en to ro translation catalogue (26 entries)

en: list
ro: listă

en: Cancel
ro: Anulare

en: Subscribe
ro: Abonare

en: Description
ro: Descriere

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: None
ro: Nimic

en: Message
ro: Mesaj

en: - None -
ro: - Niciuna -

en: The configuration options have been saved.
ro: Opțiunile de configurare au fost salvate.

en: Settings
ro: Setări

en: Name
ro: Nume

en: settings
ro: setări

en: Advanced settings
ro: Setări avansate

en: Mail
ro: E-mail

en: Email
ro: email

en: Created
ro: Creat

en: Create
ro: Crează

en: To
ro: Către

en: Address
ro: Adresă

en: Send
ro: Trimite

en: Members
ro: Membri

en: here
ro: aici

en: logs
ro: jurnale

en: About
ro: Despre

en: Text format
ro: Formatare text
