Mailgun (8.x-1.1) - en to te translation catalogue (23 entries)

en: list
te: జాబితా

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Description
te: వివరణ

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Message
te: సందేశం

en: - None -
te: - ఏమీలేదు -

en: Settings
te: అమరికలు

en: Name
te: పేరు

en: settings
te: అమరికలు

en: Format
te: ఆకృతి

en: Advanced settings
te: ఉన్నత ఎంపికలు

en: Mail
te: మెయిల్

en: Email
te: ఈమెయిలు

en: Created
te: సృష్టితం

en: Create
te: సృష్టించు

en: To
te: ఎవరికి

en: Address
te: చిరునామా

en: Send
te: పంపించు

en: here
te: ఇక్కడ

en: About
te: గురించి

en: Text format
te: వచన ఆకృతి
