Mailgun (8.x-1.1) - en to ug translation catalogue (17 entries)

en: list
ug: تۈرلەر

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Description
ug: بايانى

en: None
ug: يوق

en: Message
ug: ئۇچۇر

en: - None -
ug: يوق

en: The configuration options have been saved.
ug: تەڭشەشلەر ساقلاندى.

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Name
ug: ئىسىم

en: Email
ug: ئېلخەت

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: Create
ug: قۇرۇش

en: To
ug: تاپشۇرۇپ ئالغۇچى

en: Address
ug: ئادرېس

en: Send
ug: يوللاش

en: here
ug: بۇ يەر

en: About
ug: ھەققىدە
