Mailgun (8.x-1.1) - en to fi translation catalogue (29 entries)

en: list
fi: luettelo

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Subscribe
fi: Tilaa

en: Description
fi: Kuvaus

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: None
fi: Ei mitään

en: Message
fi: Viesti

en: - None -
fi: - Ei mikään -

en: The configuration options have been saved.
fi: Asetusten muutokset tallennettu.

en: Settings
fi: Asetukset

en: Name
fi: Nimi

en: settings
fi: asetukset

en: Format
fi: Muoto

en: Advanced settings
fi: Edistyneet asetukset

en: Mail
fi: Sähköposti

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: Created
fi: Luotu

en: Create
fi: Luo

en: To
fi: Osoitteeseen

en: Address
fi: Osoite

en: Send
fi: Lähetä

en: Members
fi: Jäsenet

en: here
fi: täällä

en: logs
fi: logit

en: About
fi: Tietoja

en: Subscribed
fi: Tilaus

en: Text format
fi: Tekstimuoto

en: dashboard
fi: työpöytä
