Mailgun (8.x-1.1) - en to ga translation catalogue (8 entries)

en: list
ga: liosta

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: Yes
ga: Tá

en: No
ga: Níl

en: None
ga: Roghnaigh ón liosta

en: - None -
ga: - Roghnaigh ón liosta -

en: Email
ga: Seoladh R-phost

en: Created
ga: Cruthaithe
