Mailgun (8.x-1.1) - en to ja translation catalogue (30 entries)

en: list
ja: リスト

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Subscribe
ja: 配信登録

en: Description
ja: 説明

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: None
ja: なし

en: Message
ja: メッセージ

en: - None -
ja: - なし -

en: The configuration options have been saved.
ja: 設定オプションが保存されました。

en: Settings
ja: 設定

en: Name
ja: 名前

en: settings
ja: 設定

en: Format
ja: フォーマット

en: Advanced settings
ja: 高度な設定

en: Mail
ja: メール

en: Email
ja: メール

en: Created
ja: 作成

en: Create
ja: 作成

en: To
ja: 宛先

en: Address
ja: 住所

en: Send
ja: 送信

en: Members
ja: メンバー

en: here
ja: こちら

en: Everyone
ja: 全員

en: About
ja: アバウト

en: Subscribed
ja: 配信登録済

en: Tracking
ja: 追跡中

en: Text format
ja: テキストフォーマット

en: Format filter
ja: フォーマットフィルター
