Mailgun (8.x-1.1) - en to oc translation catalogue (24 entries)

en: list
oc: lista

en: Cancel
oc: Anullar

en: Description
oc: Descripcion

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: None
oc: Pas cap

en: Message
oc: Messatge

en: - None -
oc: - Pas cap -

en: The configuration options have been saved.
oc: Las opcions de configuracion son estadas enregistradas.

en: Settings
oc: Paramètres

en: Name
oc: Nom

en: settings
oc: paramètres

en: Advanced settings
oc: Paramètres avançats

en: Mail
oc: Corrièrs electronic

en: Email
oc: Corrièr electronic

en: Created
oc: Creat(ada)

en: Create
oc: Crear

en: To
oc: A

en: Address
oc: Adreça

en: Send
oc: Mandar

en: here
oc: aicí

en: About
oc: A prepaus

en: Text format
oc: Format de tèxte

en: dashboard
oc: tablèu de bòrd
