Mailgun (8.x-1.1) - en to pa translation catalogue (8 entries)

en: list
pa: ਲਿਸਟ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Yes
pa: ਹਾਂ

en: No
pa: ਨਹੀਂ

en: Message
pa: ਸੰਦੇਸ਼

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: To
pa: ਵੱਲ
