Mailgun (8.x-1.1) - en to sl translation catalogue (16 entries)

en: list
sl: seznam

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Subscribe
sl: Naroči me

en: Description
sl: Opis

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: None
sl: Brez

en: Message
sl: Sporočilo

en: The configuration options have been saved.
sl: Konfiguracijske možnosti so bile shranjene.

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: Format
sl: Oblika

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: To
sl: Za

en: Send
sl: Pošlji

en: About
sl: O modulu
