Mailing List (8.x-1.0-beta1) - en to eu translation catalogue (32 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Author
eu: Egilea

en: List
eu: Zerrenda

en: Subscribe
eu: Harpidetu

en: Description
eu: Azalpena

en: Explanation or submission guidelines
eu: Azalpena edo bidalketaren jarraibideak

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Edit
eu: Editatu

en: Name
eu: Izena

en: Save
eu: Gorde

en: View
eu: Bista

en: Updated
eu: Eguneratuta

en: Mail
eu: Posta

en: Email
eu: Eposta

en: Active
eu: Aktiboa

en: Block
eu: Blokea

en: Authored by
eu: Honek egina:

en: Send
eu: Bidali

en: Owner
eu: Jabea

en: Your email
eu: Zure e-posta

en: Changed
eu: Aldatuta

en: Date created
eu: Sorrera data

en: @count weeks
eu: @count aste

en: @count months
eu: @count hilabete

en: Language code
eu: Hizkuntza kodea

en: Manage subscriptions
eu: Kudeatu harpidetzak

en: Add subscription
eu: Gehitu harpidetza

en: Edit subscription
eu: Editatu harpidetza

en: Edit URL
eu: URL-a editatu
