Mailing List (8.x-1.0-beta1) - en to sk translation catalogue (39 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Author
sk: Autor

en: List
sk: Zoznam

en: Subscribe
sk: Prihlásiť

en: Description
sk: Popis

en: Explanation or submission guidelines
sk: Vysvetlenie alebo rady pre odoslanie príspevku

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Edit
sk: Upraviť

en: Name
sk: Názov

en: Save
sk: Uložiť

en: View
sk: Zobraziť

en: Form ID
sk: ID formulára

en: Updated
sk: Aktualizované

en: Mail
sk: Pošta

en: Email
sk: E-mail

en: Active
sk: Aktívny

en: Block
sk: Blok

en: Authored by
sk: Autor

en: 1 year
sk: 1 rok

en: Send
sk: Odoslať

en: Inactive
sk: Neaktívne

en: Owner
sk: Vlastník

en: Are you sure you want to delete %name?
sk: Naozaj chcete odstrániť %name?

en: Changed
sk: Zmenené

en: Date created
sk: Dátum vytvorenia

en: 1 week
sk: 1 týždeň

en: @count weeks
sk: @count týždne

en: @count months
sk: @count mesiace

en: @count years
sk: @count roky

en: Language code
sk: Kód jazyka

en: Add subscription
sk: Pridať prihlásenie

en: Edit URL
sk: Upraviť URL

en: Date changed
sk: Dátum zmenený

en: Invalid machine-readable name. Enter a name other than %invalid.
sk: Neplatné strojovo čitateľné meno. Zadajte iné meno ako %invalid.

en: A unique machine-readable name containing letters, numbers, and underscores.
sk: Jedinečný strojovo čitateľný názov obsahujúci písmená, čísla a podčiarkovníky.

en: content @type: deleted @label.
sk: @type: @label bol odstránený.
