Mailing List (8.x-1.0-beta1) - en to sq translation catalogue (19 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Author
sq: Autori

en: List
sq: Lista

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Explanation or submission guidelines
sq: Shpjegime ose udhëzime mbi dërgimin

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Name
sq: Emri

en: Save
sq: Ruaj

en: View
sq: Shfaq

en: URL
sq: Adresa URL

en: Active
sq: Aktiv

en: Block
sq: Bllokuar

en: Authored by
sq: Krijuar nga

en: Send
sq: Dërgo

en: Language code
sq: Kodi i gjuhës
