Mailing List (8.x-1.0) - en to am translation catalogue (26 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Status
am: ሁኔታ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Author
am: ደራሲ

en: List
am: ዝርዝር

en: Subscribe
am: ለደምበኝነት ይመዝገብ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Edit
am: አርትእ

en: Name
am: ስም

en: Import
am: አስመጣ

en: Export
am: ላክ

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Save
am: አስቀምጥ

en: View
am: ትይታ

en: URL
am: ዩአርኤል

en: ID
am: አይዲ

en: Mail
am: ደብዳቤ

en: Email
am: ኢሜይል

en: Active
am: ገባሪ

en: Block
am: ጥምር

en: Authored by
am: የተደረሰው በ

en: 1 week
am: 1 ሳምንት

en: @count weeks
am: @count ሳምንቶች

en: Language code
am: የቋንቋ ኮድ
