Mailing List (8.x-1.0) - en to ast translation catalogue (23 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Status
ast: Estáu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Author
ast: Autor

en: List
ast: Llista

en: Description
ast: Descripción

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Edit
ast: Editar

en: Name
ast: Nome

en: Import
ast: Importar

en: Export
ast: Esportar

en: Label
ast: Etiqueta

en: Save
ast: Guardar

en: View
ast: Vista

en: Updated
ast: Anováu

en: Email
ast: Corréu electrónicu

en: Active
ast: Activu

en: Block
ast: Bloque

en: Authored by
ast: Fechu por

en: Send
ast: Unviar

en: Owner
ast: Dueñu

en: Date created
ast: Data de creación
