Mailing List (8.x-1.0) - en to ga translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Yes
ga: Tá

en: No
ga: Níl

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: Export
ga: Easpórtáíl

en: View
ga: Féach ar

en: Email
ga: Seoladh R-phost

en: 1 week
ga: seachtain amháin

en: @count weeks
ga: @count seachtain

en: @count months
ga: @count mí
