Mailing List (8.x-1.0) - en to he translation catalogue (45 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Author
he: מחבר/ת

en: List
he: רשימה

en: Subscribe
he: הרשמה

en: Description
he: תיאור

en: Explanation or submission guidelines
he: הסבר או הנחיות שליחה

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Edit
he: עריכה

en: Name
he: שם

en: Import
he: יבוא

en: Export
he: יצוא

en: Label
he: תווית

en: Save
he: שמירה

en: View
he: צפיה

en: URL
he: כתובת URL

en: Form ID
he: מזהה טופס

en: Updated
he: עודכן

en: Mail
he: מייל

en: Block message
he: חסימת הודעה

en: Email
he: דוא"ל

en: Active
he: פעיל

en: Block
he: בלוק

en: Authored by
he: נכתב על ידי

en: Send
he: שלח

en: Inactive
he: לא פעיל

en: Owner
he: בעלים

en: Are you sure you want to delete %name?
he: בטוחים שברצונכם למחוק את %name?

en: Result
he: תוצאה

en: Changed
he: השתנה

en: Date created
he: נוצר בתאריך

en: 1 week
he: שבוע אחד

en: @count weeks
he: @count שבועות

en: Language code
he: קוד השפה

en: Manage subscriptions
he: ניהול מנויים

en: Email addresses
he: כתובות דוא"ל

en: Confirmed
he: מאושר

en: Add subscription
he: הוסף מנוי

en: Edit subscription
he: ערוך מנוי

en: Edit URL
he: עריכת כתובת URL

en: Date changed
he: התאריך השתנה

en: - Default -
he: - ברירת המחדל -

en: A unique machine-readable name containing letters, numbers, and underscores.
he: שם מכונה ייחודי קריא במכונה המכיל רק תווים של אותיות, ספרות ומקף תחתון.
