Mailing List (8.x-1.0) - en to ht translation catalogue (9 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Author
ht: Otè

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Name
ht: Non

en: Save
ht: Anrejistre

en: Updated
ht: A jou

en: Block
ht: Blòk

en: Changed
ht: Chanje

en: Language code
ht: Kòd lang lan
