Mailing List (8.x-1.0) - en to jv translation catalogue (28 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Delete
jv: Busak

en: Author
jv: Penulis

en: List
jv: Daftar

en: Description
jv: Katrangan

en: Explanation or submission guidelines
jv: Katrangan utāwā petunjuk pengiriman

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Edit
jv: Sunting

en: Name
jv: Jeneng

en: Import
jv: Ngimpor

en: Export
jv: Ngékspor

en: Label
jv: Judul

en: Save
jv: Simpen

en: View
jv: Tampilan

en: Updated
jv: Wis anyar

en: Mail
jv: Surat

en: Active
jv: Aktif

en: Block
jv: Blok

en: Authored by
jv: Ditulis dening

en: Send
jv: Kirim

en: Owner
jv: Sing duwé

en: Date created
jv: Tanggal digawé

en: Language code
jv: Kode bāsā

en: Edit URL
jv: Sunting URL

en: Date changed
jv: Tanggal diowahi

en: Invalid machine-readable name. Enter a name other than %invalid.
jv: Jeneng kewaca-mesin ora sah. Leboknā jeneng liya seliyané %invalid.

en: A unique machine-readable name containing letters, numbers, and underscores.
jv: Jeneng kewaca-mesin unik ngandhut huruf, angka lan garis ngisor.
