Mailing List (8.x-1.0) - en to lv translation catalogue (42 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Author
lv: Autors

en: List
lv: Saraksts

en: Subscribe
lv: Pierakstīties

en: Description
lv: Apraksts

en: Explanation or submission guidelines
lv: Paskaidrojums vai ievietošanas vadlīnijas

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Edit
lv: Labot

en: Name
lv: Nosaukums

en: Import
lv: Importēt

en: Export
lv: Eksportēt

en: Label
lv: Etiķete

en: Save
lv: Saglabāt

en: View
lv: Skatīt

en: Form ID
lv: Formas ID

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: Mail
lv: Pasts

en: Block message
lv: Bloka ziņojums

en: Email
lv: E-pasts

en: Active
lv: Aktīvs

en: Block
lv: Bloks

en: Authored by
lv: Autors

en: 1 year
lv: 1 gads

en: Send
lv: Sūtīt

en: Owner
lv: Īpašnieks

en: Your email
lv: Jūsu epasts

en: Are you sure you want to delete %name?
lv: Vai tiešām dzēst %name?

en: Result
lv: Rezultāts

en: Changed
lv: Labots

en: Date created
lv: Izveidošanas datums

en: 1 week
lv: 1 nedēļa

en: @count months
lv: @count mēneši

en: @count years
lv: @count gadi

en: Language code
lv: Valodas kods

en: Cancelled
lv: Atcelts

en: Email addresses
lv: E-pasta adreses

en: Add subscription
lv: Pievienot parakastīšanos

en: Edit URL
lv: Labot URL

en: Date changed
lv: Datums izmainīts
