Mailing List (8.x-1.0) - en to mn translation catalogue (27 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Author
mn: Зохиогч

en: List
mn: Жагсаалт

en: Subscribe
mn: Бүртгүүлэх

en: Description
mn: Тайлбар

en: Explanation or submission guidelines
mn: Тайлбар эсвэл шилжүүлэх заавар

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Edit
mn: Засварлах

en: Name
mn: Нэр

en: Import
mn: Импорт хийх

en: Export
mn: Экспорт хийх

en: Save
mn: Хадгалах

en: View
mn: Харах

en: Form ID
mn: ID загвар

en: Mail
mn: Шуудан

en: Block message
mn: Блок зурвас

en: Email
mn: Имэйл

en: Active
mn: Идэвхтэй

en: Block
mn: Хавтан

en: Authored by
mn: Зохиосон

en: Send
mn: Илгээх

en: Date created
mn: Үүсгэсэн огноо

en: Language code
mn: Хэлний код

en: Edit URL
mn: URL (вэб хаяг)-ийг засах
