Mailing List (8.x-1.0) - en to os translation catalogue (16 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Status
os: Статус

en: Delete
os: Аппар

en: Author
os: Автор

en: List
os: Номхыгъд

en: Description
os: Афыст

en: Explanation or submission guidelines
os: Куыд æй хъæуы йедзаг кæнын,уый æмбарын кæнынад

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Name
os: Ном

en: Import
os: Импорт

en: Export
os: Экспорт

en: Label
os: Нысан

en: Save
os: Ныффысс

en: View
os: Фенд
