Mailing List (8.x-1.1) - en to af translation catalogue (22 entries)

en: Title
af: Titel

en: Delete
af: Vee uit

en: Author
af: Outeur

en: List
af: Lys

en: Subscribe
af: Skryf in

en: Description
af: Beskrywing

en: Explanation or submission guidelines
af: Verduideliking of invoerriglyne

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Edit
af: Wysig

en: Name
af: Naam

en: Import
af: Voer in

en: Export
af: Voer uit

en: Save
af: Stoor

en: View
af: Wys

en: Mail
af: E-pos

en: Active
af: Aktief

en: Block
af: Blok

en: Authored by
af: Geskep deur

en: Send
af: Stuur

en: @count weeks
af: @count weke

en: Language code
af: Taalkode
