Mailing List (8.x-1.1) - en to ar translation catalogue (38 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Author
ar: المؤلف

en: List
ar: لائحة

en: Subscribe
ar: اشتراك

en: Description
ar: الوصف

en: Explanation or submission guidelines
ar: الشرح أو توجيهات الإرسال

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Edit
ar: تحرير

en: Name
ar: الاسم

en: Import
ar: استيراد

en: Export
ar: تصدير

en: Label
ar: التسمية

en: Save
ar: حفظ

en: View
ar: عرض

en: URL
ar: العنوان URL

en: Form ID
ar: رقم الاستمارة

en: Updated
ar: التحديث

en: ID
ar: المعرف ID

en: Mail
ar: البريد الإلكتروني

en: Block message
ar: رسالة الصندوق

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: Active
ar: نشط

en: Block
ar: الصندوق

en: Authored by
ar: ألّفه

en: Send
ar: أرسل

en: Owner
ar: المالك

en: Are you sure you want to delete %name?
ar: هل أنت متأكد من حذف %name ؟

en: Result
ar: نتيجة

en: Changed
ar: تم التغير

en: Date created
ar: تاريخ الإنشاء

en: Language code
ar: رمز اللغة

en: Edit URL
ar: تحرير العنوان URL

en: Date changed
ar: تاريخ التعديل

en: Invalid machine-readable name. Enter a name other than %invalid.
ar: الاسم البرمجي غير صحيح. يرجى إدخال اسم مختلف عن %invalid.

en: A unique machine-readable name containing letters, numbers, and underscores.
ar: اسم فريد مقروء آليا يحتوي على أحرف وأرقام وشرطات سفلية.
