Mailing List (8.x-1.1) - en to az translation catalogue (30 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Author
az: Müəllif

en: List
az: Siyahı

en: Description
az: İzahat

en: Explanation or submission guidelines
az: İzah və ya təqdimetmə qaydaları

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Edit
az: Dəyiş

en: Name
az: Ad

en: Import
az: İmport

en: Export
az: Eksport

en: Save
az: Saxla

en: View
az: Görünüş

en: Form ID
az: Forma İD-si

en: Updated
az: Yeniləndi

en: ID
az: İD

en: Active
az: Aktiv

en: Block
az: Blok

en: Authored by
az: Müəllifi

en: Owner
az: Sahib

en: Are you sure you want to delete %name?
az: %name silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: Result
az: Nəticə

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Date created
az: Yaradılma tarixi

en: Language code
az: Dil kodu

en: Edit URL
az: URL-i redaktə edin

en: Date changed
az: Tarix dəyişdirildi

en: Invalid machine-readable name. Enter a name other than %invalid.
az: Yanlış maşın tərəfindən oxuna bilən ad. %invalid -dən başqa ad daxil edin.
